Inwestycje

„Atlas inwestycyjny Podkarpacia” zawierający aktualne oferty inwestycyjne samorządów członkowskich oraz oferty stref ekonomicznych z terenu Podkarpacia

 

Obszar Karpat Wschodnich jest jedną z tych krain geograficznych w Europie, które łączą dwie wydawać by się mogło sprzeczne charakterystyki. Z jednej strony jest to obszar unikatowy pod względem przyrodniczym i kulturowym, z drugiej będąc wciąż jednym z najbardziej peryferyjnych obszarów Europy jest to kraina przedsiębiorczych ludzi i wielkich możliwości. Ogromną rolę w atrakcyjności tego obszaru odgrywa sąsiedztwo krajów karpackich – członków Unii Europejskiej i Ukrainy. Poszukując najlepszych rozwiązań Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska kreuje od 10 lat politykę rozwoju Karpat w oparciu o międzynarodowe partnerstwo podmiotów publicznych, prywatnych i pozarządowych. Tworzymy system współpracy oparty o profesjonalne struktury organizacyjne oraz procedury oparte na nowoczesnych technologiach IT. Promujemy naszą otwartość i profesjonalizm – oferujemy potencjał naszych kontaktów oraz siłę naszych partnerskich instytucji! Mamy ambicję, aby Euroregion Karpacki był przestrzenią współpracy otwartą dla inwestorów, przedsiębiorców wreszcie wyjątkowym miejscem odpoczynku dla turystów z całego świata.


KLIKNIJ BY PRZEJŚĆ DO ATLASU INWESTYCYJNEGO

scianka_3x3_economic.jpg

Platforma inwestycyjna

www.investinCarpathians.eu

Pod tym adresem znajdziecie Państwo informację o możliwościach inwestycyjnych na terenie podkarpackich jednostek samorządu terytorialnego które są członkami Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska. Ten interaktywny atlas pozwala również na pozyskiwanie i kontakt z inwestorami, w którym Stowarzyszenie Euroregion Karpacki wykorzystując całą swoją wiedzę i doświadczenie może pośredniczyć.

investin_carpathians.gif euroregion_karpacki.gif karpacki_horyzont.gif

Wszystkie prawa zastrzeżone (c) 2011 Karpacki Horyzont

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska-Republika Słowacka 2007-2013

projekt: agencjainvitro.pl   realizacja: agendo.pl